Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
Demirdöküm Nitromix P35 Yoğuşmalı Kombi

₺34.000,00 ₺30.000,00 KDV Dahil

%11 İndirim

3 Yıl Garanti | Hemen Teslim | Ücretsiz Kargo

Tasarruf

Farklı Kapasite Seçenekleri 24/28/35 kW kapasite seçenekleri ile hem düşük hem yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar. A Sınıfı Yüksek Isıtma Verimi ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar. A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu Verimi ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar. Yüksek Verimli Pompa ile Elektrik Tasarrufu Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır. Fan Modülasyonu Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlar. Bu sayede yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlar. Paslanmaz Çelik Eşanjör Dairesel yapılı paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi sağlar. Bu sayede yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Akıllı Isıtma Sistemi Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev ve pompa modülasyonu yapar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sağlar. Çevre Dostu ErP yönetmeliğine uygun Nitromix kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerlerine sahiptir ve çevreyi korur.

Güvenlik / Bakım

Çift İşlemcili Ana Kart Çift işlemcili ana kart sayesinde, iki kademeli kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu sayede yüksek güvenlikli kullanım imkanı sunar. Hava Tahliye Fonksiyonu İlk tesisat dolumlarında sistemde oluşacak istenmeyen havanın otomatik olarak tahliyesini sağlar. Yüksek Basınç Uyarı Foksiyonu Tesisatta yüksek basınç oluşması durumunda kontrol ekranında beliren uyarı sayesinde kullanıcıyı uyarır. Dayanıklı Dış Boya DemirDöküm kombilerde eloktrostatik toz boya kullanılmaktadır. Genleşme özelliği sayesinde yüksek sıcaklıklara dayanarak kombi yüzeyinde çatlamaların oluşmasını engeller. Bu sayede uzun ömürlü ve estetik kullanım sağlar. Yağmur Suyu Toplama Kabı Yağmur toplama kabı sayesinde atık gaz borusunda oluşabilecek yoğuşma suyu ve dış ortamdan cihaz içine girebilecek yağmur suyuna karşı kombiyi korur, yağmur suyu sifon ile tahliye edilerek uzun ve güvenli kullanım imkanı sağlar. Kolay Bakım Özel tasarımı sayesinde sadece ön kapak açılarak cihazın tüm servis işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu sayede dar montaj alanlarında bile servis ve bakım imkanı sunar.

Konfor / Tasarım

Green Good Design ve Good Design Ödüllü Tasarım Dünyanın en prestijli endüstriyel tasarım ödüllerinden Green Good Design ve Good Design sahibidir. Hızlı Sıcak Su Konforu Debi sensörü sayesinde hem hızlı sıcak su konforu sağlar hem de gereksiz su sarfiyatını önleyerek su tasarrufu yapar. Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli Geniş LCD ekranı ve çevirmeli kontrol düğmeleri ile her yaştan kullanıcının kolayca kullanabileceği fonksiyonel kontrol paneli tasarımına sahiptir. Düşük Ses Seviyesi 51 db(A) varan düşük ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler